Otsime oma meeskonda santehniku/torulukseppa / Ищем в свой коллектив сантехника/слесаря монтажника

CVKeskus.ee klient
Alates 18 €/tunnis Bruto

Töö kirjeldus

  • Torustike ja erinevate teh.seadmete paigaldus / Монтаж трубопроводов и различного сантех.оборудования

  • Santehnik/torulukkseppa tööülesandeks on roostevaba,tera-,vasktorude ja erinevad san.seadmete paigaldus / В обязаности входит работа всеми видами труб и монтаж различного сантех.оборудования

  • Keevitajaga paaris töötamine / Работа в паре со сварщиком

Ootused kandidaadile

  • Valmis iseseisvalt töö tegemiseks / Готовность к самостоятельной работе
  • Töökogemus torutööde alal vähemalt 5 aastat / Опыт в сфере сантехники не меньше 5 лет
  • Projektide,tööjooniste lugemise oskus / Умение читать проекты и рабочие чертяжи
  • Kehtiv  tööturva-ja tuletööde kaart (Soome) / Наличие карточек огневой и рабочей безопасности
  • Valmis meeskonna tööks / Готовность к коллективный работе
  • Eesti kodakondsus või EU pass / Наличие эстонского или европейского гражданство

Kasuks tuleb / Будет полезным

  • Soome keele oskus / Знание финского языка
  • B-kategooria juhiload / B-категория прав

Ettevõte pakub

  • Brutopalk alates 18 eur/h / Зарплата от 18 eur/h брутто
  • Stabiilset töösuhet sõbralikus toetavas meeskonnas / Стабильные рабочие отношения
  • Kindlat sissetulekut / Стабильный доход
  • Aastaringselt tööd / Работа на постоянной основе
  • Huvitav ja vaheldusrikast töö / Интересную и разнообразную работу

Tööpiirkond on Soome, uusimaa piirkonnas / Работа в Финдляндии в Uusimaa