Värsked tööpakkumised

Otsime oma meeskonda hooldustöötajaid

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 503911

Tööpakkumise number

503911

Töö kirjeldus

Eakate klientide hooldamine ja abistamine igapäevatoimingutes

Nõudmised kandidaadile

Soov inimesi aidata
Eesti keele oskus ja vene keele oskus suhtlustasandil
Hea suhtlemisoskus
Pingetaluvus

Kasuks tuleb eelnev töökogemus hooldajana ja läbitud hooldaja koolitus

Ettevõte pakub

Tööd kasvavas organisatsioonis
Vahetustega tööd graafiku alusel (8-, 14- ja 24- tunnised valved)
Toetavat meeskonda

Lisainfo

Töövahetuse algus: 08.00

Tööle asumine: esimesel võimalusel

Ootame Sinu CV-d e-posti aadressile merike(at)haigla.ee või kandideeri läbi CV Keskuse portaali

Lisainfo telefonil 5918 2652

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. november 2017
Kuulutus sisestati:
26. oktoober 2017
Brutopalk:
3.7 EUR tunnis

SA PJV Hoolduravi on Keila Haigla renoveeritud hoones iseseisvat statsionaarset õendusabiteenust ja hoolekandeteenust pakkuv asutus Harjumaal, Keila linnas, aadressil Pargi 30, Keila.

Hooldekodus pakume üldhooldekoduteenust inimestele, kes ei saa oma igapäevaelu toimingutega iseseisvalt hakkama ning vajavad seetõttu ööpäevaringset abi ja toetust. Oodatud on ka dementsed eakad ning
suure hooldusvajadusega ja kodus raskesti hooldatavad inimesed.

Seoses hooldekodu tegevuse laienemisega otsime oma meeskonda hooldustöötajaid.