2023-08-23 14:48:55

Otsime klienditoe spetsialisti! EE, ENG & RU(B2)

CVKeskus.ee klient
800 - 1000 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime aktiivseid ja suhtlemisaldeid uusi kolleege, kes panustavad projektide arengusse.

Kas armastad väljakutseid ja sulle meeldib suhelda? Kui jah, siis võime kindlasti öelda, et oled just sellise pakkumise leidnud!

Kuidas hakkab su igapäevatöö välja nägema?

- Abistad kliente keerulistes olukordades ning leiad parimad lahendused suheldes klientidega meili, chati ja telefoni teel;

- Annad endast kõik, et tagada suurepärane klinedikogemus;

- Lood professionaalseid, kuid sõbralike kliendisuhteid, säilitad ning seejuures tõstad brändi kuvandit;

- Oled osa mitmekülgsest tiimist, kes töötavad kõik ühise eesmärgi nimel;

Ootused kandidaadile

Milliseid supervõimeid ootame sinult?

- Head eesti ja inglise keele oskust kirjas ning kõnes + (vene keele oskust vähemalt B2);

- Julgust võtta vastu otsuseid ning out of the box approach.

- Kirge inimeste aitamise ja olukordade lahendamise vastu;

- Kannatlikkust, mõistmist, empaatiat ja sõbralikkust;

- Oled tulemustele orienteeritud ning soovid õppida ja areneda.

Ettevõte pakub

Mida me pakume?

- Võimalust panustada kiiresti kasvavasse ettevõttesse ning rakendada enda ideid.

- Pidevat väljaõpet - kui su sooviks on areneda, siis oled seda soodustavas keskkonnas;

- Karjäärivõimalusi. Päriselt!;

- Paindlikut töögraafikut. Töö toimub vahetustega hommik/päev/õhtu ning nädalavahetustel.

- Võimalust töötada täiskohaga või 0,75;

- Sõbralikku atmosfääri ja stimuleerivat keskkonda - good vibes guaranteed!✨ (lemmikloomasõbralik kontor, meeskonna üritused, maitsev kohv ja kontor kesklinnas)