Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #633630

Otsime baaritöötajat

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 3. jaanuar 2020
Kuulutus aegub:10. jaanuar 2020

Töö kirjeldus

Pakkuda meie klientidele unustamatut ja meelelahutuslikku baariteenindust, valmistada maitsvaid kokteile. Läbi professionaalse baariteeninduse tagada meie klientidele kõrgetasemeline ja meeldejääv teenindus, et igaüks tunneks ennast teretulnuna.

Ootused kandidaadile

Sinult ootame

  • teeninduskirge ja sädet, veidike hulljulgust ja kuhjaga positiivsust;
  • avatud suhtlemist ja kliendisõbralikkust;
  • vanust vähemalt 21.eluaastat;
  • saad aru eesti, vene ja inglise keeles kliendi soovidest;

Ettevõte pakub

Sulle pakume

  • võimalust töötada professionaalses meeskonnas koos maailma parimate baaritöötajatega;
  • tööd graafiku alusel, sh öisel ajal;
  • toetavat meeskonda;
  • soodsaid sportimisvõimalusi ja ägedaid firmaüritusi.

Tööpakkumise number
#633630

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem