Ostuspetsialist
Tööpakkumise number #737247

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks ülesanneteks on osaleda tarnijate valimisel, lahendada tarnitud kauba kvaliteediga seotud väljakutseid, planeerida hankeid ja koostada ostutellimusi, jälgida laovarusid, prognoosida materjalide/toodete ja teenuste nõudlust vastavalt tootmis- või müügiplaanile jms

Ootused kandidaadile

Sobival kandidaadil on kesk-eri haridus ning 3 aastane töökogemus sarnasel ametikohal (soovitavalt tootmisettevõttes). Lisaks on ta vilunud arvutikasutaja, eelise annab NAV kasutajakogemus.

Pakume Sulle kaasaegset töökeskkonda ja mitmeid lisahüvesid (nt tähtpäevade meelespidamine, staažipreemia, SportID, soodsaid lõunaid jms)

Tööpakkumise number
#737247

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
14. oktoober 2021
Ostuspetsialist Ostuspetsialist

Saarioinen Eesti OÜ

Mamma on Raplamaa suuremaid toiduettevõtteid, kus valmistatakse sooja südamega maitsvaid pannkooke, võileibu, salateid, suppe, vormiroogasid ja muud maitsvat. Mamma missiooniks on muuta inimeste elu lihtsamaks, pakkudes neile puhtast toorainest valmistatud head toitu.

Vaata rohkem