Värsked tööpakkumised

Ostuspetsialist / МЕНЕДЖЕР ПО ЗАКУПКЕ

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420883

Tööpakkumise number

420883

Töö kirjeldus

ОПИСАНИЕ РАБОТЫ
- Закуп сырья и упаковки на условиях выгодных для компании
- Формирование и контроль заказов и поставок
- Бесперебойное обеспечение производства материалами;
- Поиск новых производителей, поставщиков сырья и упаковки;
- Ввод данных в программу (Directo)
- Участие в экспортно-импортных сделках
- Отчеты руководству

- Tootmiseks vajalikke toorainete ja komponentide sisseostu protsessis osalemine. Protsessis peab jälgime, et see on ettevõttele kasulik.
- Laojäägi jälgimine ja kontroll.
- Tagada, et tootmises ei katkeks vajalike materjalide olemasolu.
- Pidev tooraine, pakendite ja muude paremate tingimustega tarnijate otsimine.
- Andmete sisetamine (Directo).
- Ostu- ja hangetevaldkonda puudutavad ekspordi-impordi tehingud.
- Aruandlus.

Nõudmised kandidaadile

ТРЕБОВАНИЯ К КАНДИДАТУ
- Экономическое высшее или прикладное образование
- Свыше 2 лет опыта работы в сфере закупок и логистики
- Стрессоустойчивость, точность, внимательность, аналитический склад ума
- Умение работать в режиме многозадачности
- Навыки работы с ПК, Directo, отличное знание MS Office (Excel, Word) - строго
- Знание русского, эстонского и английского на хорошем уровне

- Sul on kõrg- või kutseharidus.
- Omad kogemust ja teadmisi ostu-, lao- ja hangetevaldkonnas (üle 2 aasta)
- Oled kõrge stressitaluvusega, täpne, tähelepanelik ja hea analüüsi võimega.
- Oskus oma tööülesandeid jagada ja priotiseerida
- Sul on arvuti kasutamise oskused tavakasutaja tasemel (MS
Office, Directo)
- Valdad eesti, inglise ja vene keelt heal tasemel.

- Mitmekülgset ja vastutusrikast tööd nooruslikus meeskonnas ning arenevas ettevõttes.
- Kaasaegseid töötingimusi.
- Stabiilset töötasu.
- Võimalust areneda ja karjääri teha.

Предлагаем:
- Интересную активную работу в молодом коллективе развивающейся компании
- Современные условия труда
- Стабильную заработную плату
- Возможность карьерного роста и активного развития

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. mai 2016
Kuulutus sisestati:
28. aprill 2016

Tegemist on ühe suurima looduslikke kosmeetikatooteid tootva ettevõttega.

Seoses Eesti turule laienemisega, on loodud uus ettevõte Eurobio LAB OÜ, mille tehase asukohaks on Tallinn.
Loodav tehas hakkab tootma uue kosmeetika brändi alt näo-, keha- ja juuksehooldusvahendeid. Enamik tooteid hakatakse eksportima Euroopa turule.
Tehas asub Mustamäel endises Coca-Cola tehases. Tehas on loodud Saaremaa taimedest looduskosmeetika tegemiseks.