Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #803769

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient
Tabasalu, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Kauba tellimine Eesti ettevõtetelt ja väljaspoolt Eestit (kooskõlastatakse ostujuhiga) vastavalt spetsifikatsioonile ja lao seisule

  • Arvete sisestamine laoprogrammi töö- ja kulukoha põhiselt

  • Kauba väljastamine ostutellimuste ja spetsifikatsioonide põhjal

  • Kauba kulusse kandmine töökoha põhiselt

  • Laoseisu jälgimine

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt keskharidus
  • B kategooria juhiluba
  • Jooniste lugemise oskus
  • Inglise keele oskus heal tasemel
  • Probleemide lahendamise oskus
  • Hea suhtlemisoskusega ja meeskonnavaimu toetav

Kasuks tuleb:

  • Soome keele oskus
  • Tõstukijuhi loa olemasolu
  • Isikliku sõiduauto olemasolu tööle sõiduks
  • Varasem töökogemus ostu/hanke osas

Ettevõte pakub

  • Täiskohaga tööd

  • Sporditoetust

  • Rahvusvahelist töökeskkonda

  • Võimalusi erialaseks arenguks ning suurepärast meeskonda

  • Kaasa rääkida ja osaleda erinevate lahenduste väljatöötamisel

Lisainfo

Kandideerimiseks saada CV aadressile: andres.talva(at)profilevehicles.com pealkirjaga: Ostuspetsialist

Tööpakkumise number
#803769