2023-08-23 14:48:55

Ostuspetsialist

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime toimekat ostuspetsialisti,
kes vastutab igapäevase ostutöö tegemise eest, on diplomaat tarnijate ja partneritega koostöö loomisel, hoidmisel ja arendamisel. Ostuspetsialist on huvitatud materjalide ja kaupade ostmisest nii, et õiged asjad on õigel ajal õiges koguses õiges kohas. Töö eeldab ka püsivust ostustatistikasse süüvimisel ja analüüside teostamisel.

Ootused kandidaadile

Oled see, keda otsime, kui Sul on:
* kõrgharidus ja Sa omad varasemat erialast töökogemust tootmisettevõttes min 1 aasta
* väga heal tasemel inglise keele ja MS Office valdamise oskus, eelnev kogemus ERP süsteemidega
* soov asjadele läheneda metoodiliselt
* parimate lahenduste leidmisele orienteeritud tööstiil
* hea suhtlemis – ja läbirääkimisoskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:
* põnevat erialast eneseteostust ja võimalust arenguks globaalses organisatsioonis
* osalemist arendusprojektides ja ettevõtte toetust oma ideede ellu rakendamisel
* tööks vajalikku juhendamist ja koolitusi
* võimalust oma tööaega paindlikult juhtida
* ägedaid kolleege ja ühisüritusi