Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #696176

Ostuspetsialist - administraator / Менеджер по закупкам - администратор

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Varude haldamine.

  • Materjalide ja toorainete tellimine, hindade ja koguste järelevalve.

  • Transpordi otsimine ja dokumentide vormistamine.

  • Läbirääkimiste pidamine tarnijatega, lepingute sõlmimine.

  • Kindlustuspakkumiste ja dokumentide koostamine.

  • Arvutiprogrammi haldamine ja juurutamine.

  • Dokumentide haldamine.

  • Administratiivne töö.

Ootused kandidaadile

  • Eesti, vene, inglise keele oskus (C1)
  • Ostutöö kogemus või samalaadne töökogemus
  • Korrektsus, ausus, kohusetundlikkus, stressitaluvus

  • Знание эстонского, русского, английского языков (С1)
  • Опыт в закупках или опыт на похожей должности
  • Корректность, честность, добросовестность, стрессоустойчивость

Ettevõte pakub

  • Head töötingimused
  • Hea palka (põhi- ja tulemuspalka)
  • Erinevad hüvitised

  • Хорошие условия труда
  • Хорошая оплата труда с перспективой роста (основная зарплата + зарплата по результатам работы)
  • Различные компенсации

Tööpakkumise number
#696176