Värsked tööpakkumised

Ostureskontro raamatupidaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 434066

Tööpakkumise number

434066

Firma nimi peidetud OSTURESKONTRO RAAMATUPIDAJA

Töö kirjeldus

Saint-Gobain Ehitustooted AS otsib seoses töömahu kasvuga finantsteenuste keskusesse Tallinnas ostureskontro raamatupidajat, kelle peamiseks tööülesandeks on ostuarvete käitlemine, saldode kontrollimine ja raporteerimine ning sisekontrolli nõudmiste järgimine ostureskontro osas.

Nõudmised kandidaadile

EELDAME:
• raamatupidamisalast haridust
• väga head inglise ja head soome keele oskust nii kõnes kui kirjas
• süsteemsust ja täpsust ning oskust märgata detaile
• oskust mõista ja järgida protsesse, head suhtlemisoskust ning pingetaluvust
• head arvuti kasutamise oskust (MS Office)

Kasuks tuleb:
• SAP kogemus

Ettevõte pakub

• erialast väljaõpet
• tööd kiiresti arenevas rahvusvahelises organisatsioonis
• tänapäevast töökeskkonda
• tööpanusele vastavat töötasu ja erinevaid ettevõtte poolt pakutavaid lisahüvesid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. november 2016
Kuulutus sisestati:
2. august 2016

Saint-Gobain Ehitustooted AS kuulub Saint-Gobaini kontserni ehitusmaterjalide haru alla ning tegeleb peamiselt isolatsioonimaterjalide, kipsmaterjalide müügi ning kergkruusa, kergkruustoodete, ehituslike kuivsegude tootmise ja müügiga.

Pakume oma klientidele suures valikus rippkonstruktsioone, kipstooteid, ehituslikke kuivsegusid, kergkruustooteid ning akustilisi ja tehnilisi isolatsioonilahendusi, mida on lihtne üksteisega kombineerida.