Ostujuht
Tööpakkumise number #833346

Ostujuht

2
Kolmeks AS
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Ostuprotsessi haldus, parendus
  • Regulaarne ostuparameetrite analüüs ja uuendamine
  • Nõudluse analüüs ja ostustrateegia määratlemine
  • Tarnijate arendusprotsessi juhtimine
  • Materjalide hinnapäringud
  • Osakonna töö korraldus

Ootused kandidaadile

  • Strateegiline ja analüütiline mõtlemine

  • Heal tasemel Office tarkvara kasutus

  • Minimaalselt 3 aastane ostujuhtimise kogemus

  • Läbirääkimisoskused

  • Eneseteostust ja arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

  • Vastutusele vastavat töötasu

  • Head töökeskkonda toetavas ja professionaalses tiimis

  • Enesearendamise võimalusi ning sportimistoetust

Tööpakkumise number
#833346

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
18. jaanuar 2023
Ostujuht Ostujuht

Kolmeks AS

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

VIP 1
2 näd. tagasi
MÜÜGIJUHT VALGE VN OÜ
1
MÜÜGIJUHT VALGE VN OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
KLIENDIHALDUR Eesti Keskkonnateenused AS
KLIENDIHALDUR Eesti Keskkonnateenused AS • Viljandimaa
Viljandimaa
3 näd. tagasi
KLIENDISUHETE JUHT AMSERV VILJANDI ESINDUSES Amserv Grupi AS
5 päeva jäänud
KLIENDISUHETE JUHT AMSERV VILJANDI ESINDUSES Amserv Grupi AS • Viljandimaa
Viljandimaa
nädal tagasi
MÜÜGIESINDAJA Viljandi Motokeskus OÜ
725 - 2500 €/kuus
MÜÜGIESINDAJA Viljandi Motokeskus OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
4 p. tagasi
KAITSEVÖÖNDI JÄRELEVALVE SPETSIALIST Eesti Energia AS
4 p. tagasi
KAITSEVÖÖNDI JÄRELEVALVE SPETSIALIST Eesti Energia AS • Viljandimaa
Viljandimaa
Vaatan kõiki
Ostujuht
Ostujuht