Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #515142

Ostujuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Toci tegutseb juba aastaid rahvusvahelistel turgudel, millest tingituna toimub ka ostutegevus laiemalt kui Eestis.
Omame täna juba mitmeid allhankepartnereid üle kogu Euroopa. Ka edasine ostutegevuse laiendamine on planeeritud rahvusvaheliselt, mis annab ostujuhile võimaluse väga mitmekesiseks eneseteostuseks. Meie tehase põhitoodanguks on erinevad metalltooted, kuid tarnime meie klientidele ka palju meie toodetega kaasnevaid tooteid ning komponente, mis kõik muudab ostujuhi töö meie ettevõttes huvitavaks ja mitmekesiseks.
Toci ostujuhi ülesanded hõlmavad strateegilisest ostust operatiivseni.
Strateegiline ost – tarnijate baasi haldamine ja laiendamine. Koos meie ettevõtte mahtude suurenemisega vajame juurde uusi tarnijaid. Ostujuht leiab uusi partnereid, peab nendega läbirääkimisi ning teostab kontrolli tarnete üle.
Operatiivne ost – igapäevaste tellimuste täitmise kindlustamine. Ostujuht tellib tootmiseks vajalikud komponendid, koordineerib ja kontrollib koostööd allhankijate ja partneritega.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • head eesti, vene ja inglise keele oskust kõnes ning kirjas
  • väga head läbirääkimisoskust ja soovitavalt varasemat töökogemust sisseostuvaldkonnas
  • kõrgemat haridust või kutseharidust logistika, ärijuhtimise või tehnika valdkonnas
  • valmisolekut lühikomandeeringuteks välismaal
  • kiiret õppimisvõimet ja süstemaatilist mõtlemist
  • kohusetunnet ja iseseisvust

  • huvitavat rahvusvahelist tööd arenevas ja edukas ettevõttes
  • üksteist toetavat aktiivset nooruslikku kollektiivi
  • häid ja stabiilseid töötingimusi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#515142

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
19. jaanuar 2018

Toci on 2006. aastal asutatud Eesti kapitalil põhinev tootmisettevõte, mille käive on hoogsalt kasvanud ja on sel aastal juba üle 5 miljoni euro. Meie ettevõttes töötab üle 50 inimese.
Koos ettevõttega kasvab pidevalt ka meie sõbralik kollektiiv, kes ootab hetkel ühte teotahtelist ja laia silmaringiga ostujuhti. Uuele kolleegile võiks meeldida mitmekülgne töö ja uued väljakutsed.

Toci on rahvusvahelistel turgudel kliendi vajadustest lähtuvaid terviklahendusi pakkuv tootmisettevõte. Valmistame igakuiselt Eesti ja Skandinaavia turule üle 200 tonni erinevaid pool- ning valmistooteid. Meie igapäevatööks on metsatöömasinate, tööstusseadmete, merenavigatsioonitoodete, ehituskonstruktsioonide jne toodete valmistamine.

Vaata rohkem

Ostujuht