Värsked tööpakkumised

Ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418938

Tööpakkumise number

418938

Töö kirjeldus

Seoses töömahu suurenemisega otsime oma töökasse meeskonda ostujuhti, kelle tööülesandeks on korraldada ostutööd:

- suhtlemine tarnijatega;
- strateegiline ja taktikaline planeerimine;
- varude haldamine;
- päringute koostamine ja analüüsimine;
- kaupade tellimine;
- turundustegevused.

Nõudmised kandidaadile

Oled oodatud meie meeskonda, kui:

- Sul on majanduslikku mõtlemist, teadmisi müügist ja turundusest;
- oskad võõrkeeli (inglise ja vene);
- omad meeskonnatööoskust;
- oled aktiivne, positiivse ellusuhtumise ja hea suhtlemisoskusega;
- suudad püstitada endale eesmärke ja neid ka täita;
- Sul on hea kohanemisvõime ja pingetaluvus;
- oled süstemaatiline ja korrektne;
- oskad kasutada arvutit;
- omad B- kategooria autojuhilubasid.

Ettevõte pakub

- motiveerivat ja huvitavat tööd;
- põhipalka ja tulemustasu;
- häid töötingimusi;
- kaasaegseid töövahendeid;
- võimalust eneseteostuseks.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. mai 2016
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2016

Falleroon OÜ (asutatud 14. juunil 1996) on Eesti erakapitalil põhinev autokaupade jae- ja hulgimüügifirma, mis tegeleb peamiselt õlide, määrdeainete, autokeemia, varuosade ja tööriistadega. Omame ka kahte jaemüügi kauplust – Tartus ja Räpinas.

Teeme koostööd autokaupluste, -esinduste, -teeninduste, kütusetanklate ja tööstusettevõtetega. Pakume klientidele heatasemelist teenindust, laia kaubavalikut ning omapoolset tõhusat tuge müügi edendamiseks – koostööpartnerite rahulolu määrab ka meie tuleviku.