Värsked tööpakkumised

Ostujuht (kontoris)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 418643

Tööpakkumise number

418643

Töö kirjeldus

Kommertsosakond otsib ostujuhti:
- kauba efektiivse kokkuostu organiseerimine
- tarnijate otsimine, läbirääkimiste pidamine
- lepingute ettevalmistamine ja sõlmimine
- kauba sortimendi määramine
- kampaaniate korraldamine: sortiment, kaubakoguste määramine, kampaaniahinnad jne.
- iga-aastase müügiplaani koostamises osalemine, arvestades turusituatsiooni
- kindla kaubagrupi hindade seire korraldamine, aruannete koostamine ostuosakonna juhatajale, saadud andmete analüüs ja nendega arvestamine tarnijatega lepingute koostamisel, reklaamkampaaniate tingimuste määramine

Nõudmised kandidaadile

- töökogemus ostu-müügi alal
- kõrg või lõpetamata kõrgharidus
- väga hea eesti ja vene keele oskus
- väga hea arvutikasutamise oskus (Excel)
- hea suhtlemisoskus

Omalt poolt pakume huvitavat erialast tööd suures rahvusvahelises ettevõttes, karjäärivõimalust, kohapealset väljaõppet. Otsime ostujuhti toidukaupade osakonda.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
29. aprill 2016
Kuulutus sisestati:
13. aprill 2016

Baltikumi suurim jaekaubandusvõrk MAXIMA omab kokku üel 500 kaupluse Leedus, Lätis, Eestis, Poolas ja Bulgaarias.