Värsked tööpakkumised

Ostujuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 590122

Tööpakkumise number

590122

Töö kirjeldus

Sooja-külmatehnika projektidele materjalide tellimine. Läbirääkimiste pidamine, graafikute jälgimine.
Võimalus areneda projekteerijaks või müügijuhiks.

Nõudmised kandidaadile

Tehniline haridus. Soov areneda ja omandada uusi teadmisi sooja-külmatehnika valdkonnas.

Professionaalse meeskonna toetust, vajalikke koolitusi, motivatsioonipaketti vastavalt kokkuleppele.

Lisainfo

Töökoht asub Assakul, 4 km Tallinnast.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. mai 2019
Kuulutus sisestati:
9. aprill 2019
Brutopalk:
Alates 1500 EUR kuus

Sisustusekspert ehitab tööstuse ja kaubanduse tehnosüsteeme alates 1998-ndast aastast. Pakume tehnoloogilise sisustamise kompleksteenust alates projekteerimisest kuni hoolduseni.