Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295413

Ostuassistent

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ome meeskonda ostuassistenti kelle peamisteks ülesanneteks on igapäevane suhtlus tarnijatega, komponentide ning hinnakirjade haldamine, tarnetähtaegadest kinnipidamise jälgimine ja jooksvate probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile

* Hea suhtlemisoskus
* Korrektsus ja kohusetundlikkus
* Inglise keele oskus heal tasemel ja vene keele oskus suhtlustasandil

Kasuks tuleb
* Tehniliste jooniste lugemise oskus ja teadmised metalide töötlemisest

Ettevõte pakub

* Stabiilset tööd arenevas ettevõttes
* Huvitavat ja vastutusrikast tööd
* Positiivset töökeskkonda ja meeldivat kollektiivi

Tööpakkumise number
#295413

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
2. jaanuar 2013

AIM Production on lehtmetall allhanketöid teostav firma, kes on spetsialiseerunud õhemast lehest (kuni 8mm) ja täpsust nõudvatele komponentide ja koostude seeriatootmisele.
Rohkem informatsiooni meie firma kohta meie kodulehelt www.aimproduction.ee

Vaata rohkem