Ostu- ja müügiassistent
Tööpakkumise number #801175

2
MEZ Crafts Estonia OÜ
Rae, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Müügitellimuste sisestamine ja -arvete väljastamine;

  • Klientide nõustamine ja sortimendi tutvustamine;

  • Tooteid tutvustavate müügipakkumiste, turundusmaterjalide ettevalmistamine ja edastamine;

  • Ostutellimuste koostamine ja käsitlemine, tarneaegade täpsustamine;

  • Tooteandmete täiendamine ja sisestamine programmi;

  • Klientide vastuvõtt kontoris.

Ootused kandidaadile

  • Sa oled rõõmsameelne suhtleja, täpne ja korrektne ning samas suurepärane meeskonna liige;

  • Oled kohusetundlik, aus ja soovid pühenduda ning areneda koos meiega;

  • Oled oma igapäevastes tegevustes iseseisev, oskad planeerida aega, oled järjepidev ja süsteemne;

  • Lisaks korrektsele eesti keelele on Sul väga hea vene ja hea inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas;

  • Sul on väga heal tasemel MS Office programmide kasutamise oskus, kasuks tuleb Directo programmi tundmine;

  • Tunned huvi käsitöö vastu ja usud, et ise tehtud on hästi tehtud.

Ettevõte pakub

  • Põhipalka alates 1400 €/kuus (bruto);

  • Sõbralikku ja ühtehoidvat kollektiivi;

  • Sporditoetust, sest tervislikud eluviisid on olulised;

  • Tööväliseid ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#801175

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1400 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. august 2022
Kuulutus sisestati:
25. juuli 2022
Ostu- ja müügiassistent Ostu- ja müügiassistent

MEZ Crafts on juhtiv õmblus- ja käsitöövahendite tootja ja tarnija Euroopas, pakkudes tuntud ja tunnustatud kõrgkvaliteediga brände. MEZ Crafts Estonia OÜ tegeleb õmblus- ja käsitöövahendite maaletoomise ja hulgimüügiga Eestis, esindades rahvusvaheliselt tuntud brände – Anchor, Puppets, Red Heart, Schachenmayr, Regia, Rowan, Prym, Milward, MEZ Duet, MEZ Cotton, MEZ sewings, Opti jne. Nimetatud brände on Eesti turul müüdud alates 1997. aastast. Meie klientideks on nt. lõngapoed, jaeketid ja kangakauplused ning tootmisega tegelevad ettevõtted.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
HORECA MÜÜGIASSISTENT KAFO EESTI OÜ
HORECA MÜÜGIASSISTENT KAFO EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGIASSISTENT Pixmill Estonia OÜ
MÜÜGIASSISTENT Pixmill Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
MÜÜGIJUHI ASSISTENT - TALLINN Makro Trade Baltic OÜ
MÜÜGIJUHI ASSISTENT - TALLINN Makro Trade Baltic OÜ • Tallinn
Tallinn
ASSISTENT Sanitex OÜ
ASSISTENT Sanitex OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
MÜÜGIASSISTENT Laminto OÜ
MÜÜGIASSISTENT Laminto OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki