Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327926

Ostu – ja logistikajuht

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • ostustrateegia ja ostupoliitika väljatöötamine, elluviimine
  • hinnaläbirääkimiste pidamine
  • ostutellimuste käsitlemine
  • ostu prognooside tegemine
  • laovarude analüüs, optimeerimine ja juhtimine
  • aktiivne suhtlemine, koostöö arendamine tarnijatega
  • kvaliteediprobleemide korral reklamatsioonide esitamine tarnijatele
  • ettevõtte logistikaalase ( sissetulev ja väljaminev transport ) töö korraldamine
  • ostu-ja logistikaalaste aruannete koostamine ja esitamine, tulemuste jälgimine, analüüs, ettepanekute tegemine ja rakendamine
  • messidel uute kontaktide loomine, uute toodete leidmine ja uute kaubagruppide arendamine

Ootused kandidaadile

  • varasem töökogemus antud tegevusalal
  • väga hea eesti ja inglise keele oskus kõnes ja kirjas
  • hea vene keele oskus suhtlustasanadil
  • väga hea arvutikasutamise oskus
  • hea analüüsi-, organiseerimis- ja läbirääkimisoskus
  • sihikindlus ja tulemustele orienteeritus

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja perspektiivikat tööd
  • häid töötingimusi
  • arenemisvõimalusi
  • tööd kiirelt arenevas ettevõttes
  • motiveeritud töötasu

Tööpakkumise number
#327926

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
18. detsember 2013

OÜ Cerbos on 1996 aastal loodud erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegeleb erinevate keskkütteseadmete müügi, hoolduse, projekteerimise ja paigaldusega.
Meie klientideks on:
* eraisikutest majaomanikud;
* korteriühistud, tootmisettevõtted;
* soojustehniliste materjalide ja seadmete edasimüüjad;
* süsteemide paigaldajad.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma klientidele tänapäevaseid ja energiasäästlikke küttelahendusi ja tooteid, mille maale toomisel oleme ametlik esindaja Eestis ja mille tehnilist kvaliteeti võime julgelt tagada ning pakkuda.

Vaata rohkem