Värsked tööpakkumised

Ostlejad Eesti erinevates linnades

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 240238

Tööpakkumise number

240238

Töö kirjeldus

Pakume koostööd teeninduskvaliteedi hindajatele järgmistes linnades: Pärnu, Jõgeva, Jõhvi, Kohtla-Järve, Keila, Narva, Paide, Põlva, Põltsamaa, Valga, Viljandi, Võru ja Kärdla.
Ostleja ülesandeks on kaardistada teenindust erinevates kaubandus- ja teenindusettevõtetes vahetute teenindussituatsioonide käigus.

Nõudmised kandidaadile

Hea ostleja
• on julge ja avatud suhtleja
• hea kirjaliku eneseväljendusoskusega
• kohusetundlik ja tähelepanelik
• valdab eesti keelt kõrgtasemel nii suhtluskeelena kui kirjalikult
• omab ligipääsu internetile

Ettevõte pakub

• paindlikku tööaega
• väljaõppe, st teeninduse hindamise koolitust
• huvitavat ja arendavat koostööd, mis sobib eeskätt väikese koormusega lisatööks
• töövõtulepingut

Lisainfo

Valikkandidaate ootame 11. oktoobril Tallinna, Emori uuringukeskusse ostleja koolitusele. Koolitus on tasuta ja vajalik läbida edasiseks koostööks ostlejana.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
2. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
23. september 2011

AS Emor on 21-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringu ja turunduskonsultatsioonide firma. AS Emor kuulub rahvusvahelisse turundusteabe kontserni TNS Group Holdings Ltd, mis Kantar Group koosseisus on maailmas suuruselt teine turundusteabe ja turundusuuringute kontsern.