Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #218359

Ostleja Narvas

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume koostööd teeninduskvaliteedi uuringutes Narvas. Ostleja ülesandeks on kaardistada teenindust erinevates kaubandus- ja teenindusettevõtetes vahetu teenindussituatsioonide käigus. Tegemist on lisatööga.

Nõudmised kandidaadile

Hea ostleja

  • on julge suhtleja
  • hea kirjaliku eneseväljendusoskusega
  • kohusetundlik ja tähelepanelik
  • valdab eesti keelt kõrgtasemel nii suhtluskeelena kui kirjalikult
  • omab ligipääsu internetile
  • soovitav on auto kasutamise võimalus

Ettevõte pakub

  • paindlikku tööaega
  • tööks väljaõppe koolitust Narvas 8.02 kl 13.00-16.00
  • sõidukulude hüvitamist ostlussituatsioonide kaardistamisel

Lisainfo

Valikkandidaate ootame juba järgmisel nädalal teisip 08. veebr 2011 Narva koolitusse. Koolitus on tasuta ja vajalik edasiseks koostööks ostlejana.

Tööpakkumise number
#218359

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. veebruar 2011
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2011

TNS Emor, Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringufirma, tegutseb uuringute- ja konsultatsioonide vallas alates 1990. aastast. Maailma suuruselt kolmandasse uuringufirmade gruppi TNS kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab 75 uuringuspetsialisti ja 100 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.

Vaata rohkem