https://www.cvkeskus.ee/208718

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Ostja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 208718

Tööpakkumise number

208718

Töö kirjeldus

Ostja vastutab tootmise õigeaegse varustamise eest vajalike komponentidega, koostab ostutellimusi ja edastab need tarnijatele, jälgib ja täpsustab tarneplaane. Tema ülesannete hulka kuulub vajalike muudatuste haldamine tarneplaanides, mis johtuvad kliendi vajaduste muutustest. Ostja on sillaks ja peamiseks kontaktiks ettevõtte ja tarnija vahel, vahendades ja hallates nii materjali spetsifikatsiooni, saadavuse kui kvaliteedi alast infot. Samuti tuleb igapäevaselt suhelda tootmispersonaliga komponentide ja materjalide küsimustes ning leida probleemidele lahendusi.


Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame head suhtlemis- ja meeskonnatöö oskust, sihikindlust, täpsust ja pingetaluvust. Soovitav on tootmisettevõttes töötamise kogemus ja majandus- või logistikaalane haridus. Vajalik on suhtlemisvilumus inglise keeles, analüütiline mõtlemine, hea orienteerumine arvude maailmas ning väga hea arvuti kasutamise oskus (eelkõige Excel). Kasuks tulevad teadmised elektroonikast.


Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd
Arenguvõimalusi
Kaasaegset töökeskkonda rahvusvahelises ettevõttes.
Tähtajalist töölepingut, lapsehoolduspuhkusele mineva töötaja asendamise ajaks


Lisainfo

Ingliskeelne CV koos kaaskirjaga palume esitada läbi süsteemi või otse e-maili aadressile incap(ät)ee.incap.eu hiljemalt 24. oktoobriks


Asukoht:
Saaremaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. oktoober 2010
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2010

FIRMA NIMI PEIDETUD

Incap Electronics Estonia OÜ on kontserni Incap Corporation tütarettevõte Eestis, Kuressaares. Ettevõtte tegevusalaks on elektroonikaseadmete ja komponentide tootmine, millega on tegeletud tänaseks pea 10 aastat. Valdav osa toodangust eksporditakse.
Teenustevalikus on alustades prototüüpide valmistamisest ning disaini teenustest lõpetades toodete järelhoolduse ja garantiiga kõik, mis puudutab kõrgtehnoloogiliste elektroonikaseadmetega tegelemist. Incap Corporationil on tehased peale Eesti ka Indias ning Soomes.