2023-08-23 14:48:55

Ostja

Töö kirjeldus

Electro-Hill Eesti OÜ on elektroonika ja elektrisüsteemide lepinguline tootja. Otsime oma meeskonda Ostjat Rakveres

Sinu väljakutse

Peamised ülesanded hõlmavad järgmist:

  • Ostutellimuste vormistamine ja haldamine
  • Tarnijatega suhtlemine ja õigeaegse tarne jälgimine
  • Materjalivajaduse planeerimine
  • Töö elektrooniliste ja mehaaniliste komponentidega
  • Komponentide hankimine
  • Ostuarvete käsitlemine
  • Koostöö tootmise ja müügiga
  • Koostöö ostumeeskonnaga Eestis ja Soomes

Ootused kandidaadile

  • Vähemalt kaheaastane ostukogemus
  • Hankeprotsesside ja tööriistade hea tundmine
  • Elektroonilise tehnoloogia mõistmine tuleb kasuks
  • Tehniliste andmelehtede ja jooniste lugemise oskus
  • MS Office ja ERP süsteemide tundmine
  • Hea suhtlemis-, läbirääkimis- ja meeskonnatööoskus
  • Ladus eesti ja inglise keele oskus. Soome keele oskus tuleb kasuks

Pakume Sulle huvitavat ja vaheldusrikast tööd kiirelt arenevas organisatsioonis ning võimalust arendada enda erialaseid oskusi. Saad täielikku tuge kohalikult organisatsioonilt ja ostumeeskonnalt Soomest.

Cv palgasooviga saata : Electro-hill.eesti(at)electro-hill.ee
Lisainfo saamiseks helistada tel. 51989981