Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #575571

Oskustööline

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Avi Haljastus OÜ otsib enda meeskonda oskustöölist kelle tööülessanneteks on:

  • Killustikaluste ehitus ja tihendamine

  • Liivaluste ehitus ja tihendamine

  • Kaevetööde koordineerimine

Ootused kandidaadile

  • Eelnev kogemus sarnases valdkonnas.

  • Ehitusprojektide lugemise oskus

  • Eelnev kogemus meeskonnas töötamisel

  • Hea suhtlemisoskus

  • Julgus vastutada

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Mitmekesist tööd värskes õhus

  • Arenemisvõimalust

Tööpakkumise number
#575571

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 1700 €/kuus
Kuulutus aegub:
18. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
18. november 2019

Avi Haljastus OÜ on 2014 aastal loodud Haljastus, ehitus- ja kaevetöödega tegelev ettevõtte.
Tänaseks on meie põhilisteks töödeks ehitusplatside ettevalmistus, suuremahulised pinnase-ja kaevetööd ning platside ehitus koos haljastuse rajamisega.

Vaata rohkem