Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796136

Oskustööline

CVKeskus.ee klient
Norra
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • PVC hallide ja alumiiniumprofiiltelkide monteerijad, demonteerijad.

  • Töö projektipõhine.

  • Eestis, Norras, Rootsis,Taanis.

  • Lisainfo telefonil +372 506 9999

Ootused kandidaadile

  • Eelnev töökogemus PVC hallide või alumiiniumprofiiltelkidega.

  • Meeskonntöö kogemus.

  • Korrektsus, puhtus, ausus.

  • Inglise või eesti keele oskus suhtlustasandil.

  • B kategooria autojuhiload, tõstuki- , mast- ja poomliftide load tulevad. palgaläbirääkimistel kasuks.

  • Paindlikkus tööaja suhtes on vajalik.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist palka - palk sõltub oskustest

  • Majutust

  • Transporti

  • Ühisüritusi

  • Täiendõppeid

  • Preemiaid

  • Päevaraha

Tööpakkumise number
#796136