Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641916

Osalise tööajaga klienditeenindaja Superdry kauplusesse Rocca al Mare keskuses

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: osaline tööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele

Kuulutus sisestati: 26. veebruar 2020
Kuulutus aegub:26. märts 2020

Töö kirjeldus

Otsime osalise tööajaga klienditeenindajaid Rocca Al Mare kaubanduskeskuses asuvasse Superdry brändikauplusesse.

Ootused kandidaadile

Ootame tegusat ja täpset kandidaati, kellel on julgust ja tahet pakkuda head kliendikogemust.

Ettevõte pakub

Vali kodulähedane töökoht
Vali sobiv tööaeg
Tööta kooli kõrvalt
Vali rahvusvaheline mood, koolitused ja soodustused
Vali võimalus areneda pidevalt kasvavas rahvusvahelises ettevõttes

Tööpakkumise number
#641916

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
26. märts 2020
Kuulutus sisestati:
26. veebruar 2020

AS Tallink Grupp on oma 14 laeva ning 6 liiniga kujunenud suurimaks laevafirmaks Läänemerel. Peale laienemise merel, on Tallinki suunaks pakkuda mitmekesisemat teenindust ka maal. Tallinna kesklinnas asub Tallink City Hotel, lisaks Tallink Spa & Conference Hotel ja Tallink Express Hotel. Senine kiire areng paneb meid otsima juurde tublisid ja teotahtelisi inimesi, kes oleksid oma ala professionaalid ja tunneksid rõõmu sellest mida nad teevad.

Eesti ihaldusväärseim tööandja 2019

Vaata rohkem