Värsked tööpakkumised

Osalise koormusega laotöötaja õhtuses vahetuses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 568913

Tööpakkumise number

568913

Firma nimi peidetud Osalise koormusega laotöötaja õhtuses vahetuses

Töö kirjeldus

Sinu tulevased tööülesanded on kaupade sorteerimine, komplekteerimine ja laadimine õhtusel ajal, 4 tundi päevas.

Nõudmised kandidaadile

Oled sobiv kandidaat kui
Sulle sobib töötamine osalise koormusega õhtusel ajal (20 h nädalas)
E-R kell 16:00-20:00
Oled usaldusväärne, täpne ja korrektne ning heas füüsilises vormis
Sul on omandatud vähemalt keskharidus, suhtled vabalt eesti keeles ning ei ole kriminaalselt karistatud

Ettevõte pakub

Omaltpoolt pakume sulle
Mitmekülgset tööd kasvavas ja arenevas rahvusvahelises kontsernis aadressil Kesk-Sõjamäe 10A, Tallinn
Enesetoestamise ja -täiendamise võimalusi
Mitmekesist töökeskkonda
Töötasu on 420€ bruto ja peale katseaega boonuse võimalus ning lisaks saad osa laialdasest soodustuste valikust: DHL pakub spordi- ja hambaravi kompensatsiooni, 24/7 õnnetusjuhtumi kindlustust ning palju muud.
Töö juba ootab tegijat. Saaksid alustada kohe!

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
23. november 2018
Brutopalk:
Alates 420 kuni 495 EUR kuus

Peresõbralik tööandja

Jätkusuutliku Ettevõtluse Indeks
DHL on maailma juhtiv logistikaettevõte, olles esindatud 220 riigis ja piirkonnas üle maailma. Oma enam kui 325 000 töötajaga pakume palju erinevaid logistilisi lahendusi. DHL on osa maailma juhtivast logistikakontsernist Deutsche Post DHL Group.

DHL Estonia AS tegutseb Eestis aastast 1993.

DHL Estonia AS koosneb kolmest äriüksusest:

DHL Express – kullerteenused & rahvusvaheline vedu

DHL Global Forwarding – lennutransport ja merevedu

DHL Freight – maantee -ja raudteetransport ning ladustamine –ja jaotuslogistika