Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #440389

Osalise ajaga töö puhastusteenindajale Tallinnas (erinevad piirkonnad)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

1. Objekt asub Mustamäe teel
Tööpäevad: 5x nädalas E-R
Tööaeg: alates 18.30 (ca 2-3 tundi)
Töökohti: 2

Töö sisuks on automüügiga tegeleva ettevõtte hooldus- ja remonditöökoja koristamine:
- põrandate puhastamine tolmuimejaga, 1x nädalas masinpesu;
- töölaudade vabade pindade puhastamine;
- puhke- ja riideruumi korrastamine;
- olmeruumide koristamine;
- prügikastide tühjendamine, uute kottide paigaldamine.

2. Objekt asub Maleva tn
Tööaeg: õhtuti peale 18.00
Töökohti: 1
Peamised tööülesanded:
- põrandate puhastamine, vaipkatete puhastamine tolmuimejaga;
- kontoriruumide koristamine;
- olmeruumide puhastamine, hügieenitarvikute lisamine;
- mööbli (riiulid, kapid jne) puhastamine.
NB! Kandideerimisel märkida soovitud objekt!

Ootused kandidaadile

Puhastusteenindaja töö eeldab:
- ausust;
- hoolikust ja täpsust;
- head füüsilist vormi;
- kohuse- ja vastutustunnet;
- puhtuse armastust ning mustuse märkamist.

Ettevõte pakub

- puhastusteeninduse esmast koolitust/juhendamist;
- kaasaegseid töövahendeid;
- rõõmsat ja abivalmis töökollektiivi;
- ühisüritusi;
- lisateenimise võimalust.

Lisainfo

NB! Kandideerimisel märkida soovitud objekt! Lisaküsimustele vastab personalijuht Kaire Lõhmus-Uusen 58230411.

Tööpakkumise number
#440389

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2016
Kuulutus sisestati:
13. september 2016

Kendra OÜ on puhtust ja korda armastav ettevõte, kes pakub puhastusteenust nii Tartus kui Tallinnas ning annab tööd ca 100 inimesele.
Kendra OÜ on tegutsenud puhastusteenuste pakkujana 2006 aastast, mille põhitegevuseks on regulaarsete koristusteenuste pakkumine ja eripuhastustööde osutamine era- ja äriklientidele. Ettevõtet hinnatakse kõrgelt tänu headele kliendisuhetele ja töökvaliteedile.

Vaata rohkem