Osakonna juht Rootsi suunal
Tööpakkumise number #791389

DELAMODE ESTONIA OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Osakonna töö korraldamine.

Rahvusvahelise maanteetranspordi korraldamine.

Veoste ekspedeerimine.

Suhtlemine klientide, koostööpartnerite ja vedajatega.

Veoprotsesside haldamine.

Hinnapakkumiste koostamine.

Ootused kandidaadile

Omad laia silmaringi ja analüüsivõimet, oskad olukordi ette näha, ajakavas püsida, uusi eesmärke seada ning neid täita.

Omad häid suhtlemis- ja läbirääkimisoskusi, oled tulemustele orienteeritd ning hea meeskonnamängija.

Valdad eesti, inglise ja vene keelt kõnes ning kirjas.

Tunned Rootsi, Taani ja Soome turge ning omad nendel suundadel häid planeerimisoskusi.

Ootame sind oma meeskonda, kui omad eelnevalt sarnast töökogemust min. 1 aasta.

Ettevõte pakub

Paindlik tööaeg.

Konkurentsivõimeline palk ja boonused.

Ettevõtte auto, kütusekulude hüvitamine, tasuta parkimine.

Tööpakkumise number
#791389

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
LOGISTIKAJUHT DELAMODE ESTONIA OÜ
1500 - 3000 €/kuus
LOGISTIKAJUHT DELAMODE ESTONIA OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
LOGISTIK Puumarket AS
Alates 2000 €/kuus
1 päev jäänud
LOGISTIK Puumarket AS • Tallinn
Tallinn
4 p. tagasi
VEOKORRALDAJA Via 3L OÜ
4 p. tagasi
VEOKORRALDAJA Via 3L OÜ • Tallinn
Tallinn