Värsked tööpakkumised

Osakonna juhataja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 288308

Tööpakkumise number

288308

Töö kirjeldus

Otsime Ehituse ABC Haapsalus asuvasse kauplusesse osakonna juhatajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
* Kaupluse osakonna töö korraldamine
* Kaupluse osakonna töötajate töö korraldamine ja kontroll
* Koostöö ettevõtte teiste struktuuriüksustega
* Kaupluse osakonna töötajate töögraafikute koostamise tagamine ja töögraafikutest kinnipidamise kontroll
* Kaupluse osakonna töötajate puhkuste ajakava õigeaegse koostamise tagamine
* Kaupade nõuetekohane inventeerimine ja inventuurides osalemine
* Koostöö hankijatega
* Laovarude jälgimine, optimaalse laovaru tagamine osakonnas

Nõudmised kandidaadile

Sobivalt kandidaadilt eeldame:
* Vähemalt keskhariduse olemasolu
* Eesti ja vene keele oskust heal tasemel
* Arvuti kasutamise oskust (kontoritarkavara)
* Suhtlemis- ja organiseerimisoskust
* Positiivset ja viisakat suhtumist kolleegidesse ja ettevõtte klientidesse
* Usaldusväärsust ja lojaalsust firmale
* Hoolsust ja korraarmastust.

Pakume võimalust eneseteostuseks rahvusvahelises kontsernis, koolitusi ja professionaalseid arenguprogramme, sõbralikku meeskonda ning häid töötingimusi.

Lisainfo

Täpsemat infot saab kaupluse juhatajalt, Toomas Treiman tel. 47 24 154

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2012
Kuulutus sisestati:
5. oktoober 2012

Ehituse ABC kaubamärki kandev kauplustekett ja uut ärinime omav Optimera Estonia AS kuuluvad alates aastast 2008 Saint-Gobain Distribution Nordic ettevõtete gruppi, mille ainuomanikuks on maailma üks juhtivamaid ehitusmaterjalide, kõrgtehnoloogiliste materjalide ja klaasi tootjaid ning ehitusmaterjalide müüjaid Saint-Gobain, kus töötab üle maailma rohkem kui 200000 inimest ning on esindatud 57-s riigis.
Optimera Estonia AS vastutab äritegevuse eest Eestis kaubamärgi Ehituse ABC ja Lätis kaubamärgi Būvniecības ABC all.
Ehituse ABC kauplusteketi 11 kauplust asuvad üle Eesti, pakkudes laias valikus keskkonnasõbralikke ehitusmaterjale ettevõtte klientidele ja stabiilset, usaldusväärset ning arenguvõimalusi pakkuvat töökohta töötajatele.