Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #529925

Optometristi abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 18. aprill 2018
Kuulutus aegub:17. mai 2018

Töö kirjeldus

Lasnamäel avatavas silmakabinetis klientide teenindamine ja nõustamine.

Ootused kandidaadile

See töö sobib Sulle, kui

  • oskad iseseisvalt töötada ja oma aega planeerida
  • oled õppimisvõimeline ja kohusetundlik
  • suhtled heal meelel nii väikeste kui ka suurte klientidega
  • saad suhtlemisega hakkama eesti ja vene keeles
  • soovid teisi abistada

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • konkurentsivõimelist põhitasu, lisaks tulemustasu
  • põhjalikku, tööturul hinnatud väljaõpet
  • väikest, aga kokkuhoidvat meeskonda

Lisainfo

Konkurss kestab seni, kuni on leitud sobiv töötaja.

Tööpakkumise number
#529925

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. mai 2018
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2018

Eesti Nägemistervisekeskus on loodud 2013. aastal. Keskuse kabinetid asuvad Narvas ja Rakveres ning nüüdsest ka Tallinnas. Ettevõte pakub professionaalsel tasemel nägemisterviseteenuseid ja suurt valikut optikakaupu.

Vaata rohkem