Tööpakkumise number

614088

QVALITAS ARSTIKESKUS AS Optometrist

Töö kirjeldus

Klientidele kõrgetasemelise optometristi teenuse pakkumine.

Nõudmised kandidaadile

OLED SOBIV KANDIDAAT, KUI OMAD:
- erialast haridust
- optometristi tööks vajalike töövahendite kasutamise oskust
- vähemalt kahe aastast töökogemust optometristina
- head eesti keele oskust ning vene ja inglise keele oskust suhtlustasandil
- kliendisõbralikkust
- korrektsust ja kohusetundlikkust tööülesannete täitmisel
- head arvutikasutamise oskust

Ettevõte pakub

OMALT POOLT PAKUME:
- võimalust liituda Eesti ühe juhtiva erameditsiini ettevõttega
- tööd graafiku alusel esmaspäevast reedeni
- toetavat meeskonda
- kaasaegseid töötingimusi ja-vahendeid
- omatöötaja soodustusi pärast katseaja lõppu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. september 2019
Kuulutus sisestati:
22. august 2019
Soovin kandideerida

Optometrist

QVALITAS ARSTIKESKUS AS

AS Qvalitas Arstikeskus on erakapitalil põhinev ettevõte, mis tegutseb Eestis alates 1996.aastast. Oleme Eesti suurim töötervishoiuteenuse ning professionaalse üld- ja eriarsti teenuse pakkuja. Pikkade aastate jooksul oleme omandanud parimad kogemused ja suudame oma klientidele pakkuda mugavat, professionaalset ja konfidentsiaalset teenust.

Avan ettevõtte profiili