Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #665656

Optometrist

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 31. august 2020
Kuulutus aegub:29. september 2020

Töö kirjeldus

Otsime uude, oktoobris avatavasse müügisalongi Pärnus kaubandusekskuses Port Artur, energilisi, aktiivseid, arenemisvõimelisi, püsiva töösoovi ja positiivse ellusuhtumisega optometriste!

    Optometristi tööülesannete hulka kuuluvad:

  • klientidele nägemiskontrolli teostamine
  • prillide ja kontaktläätsede määramine
  • klientide nõustamine ja teenindamine müügisaalis: kaupade tutvustamine,
    soovitamine ja pakkumine

    Otsime kontakti ka inimestega, kes sooviksid õppida OPTOMETRISTIKS (Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis 3,5 aastat)

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus
  • arenemisvõime ja tahe olla oma ala parim
  • särav suhtlemisoskus, sõbralikkus ja positiivne ellusuhtumine
  • teenindusvalmidus, julgus kaupa näidata ja pakkuda
  • valmisolek meeskonnatööks
  • valmisolek tööks graafiku alusel
  • eesti, vene ja inglise keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd
  • kaasaegset töökeskkonda
  • konkurentsivõimelist töötasu
  • sõbralikku ja stabiilset kollektiivi
  • firmasisieseid soodustusi
  • erialaseid koolitusi

Tööpakkumise number
#665656

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. september 2020
Kuulutus sisestati:
31. august 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Optometrist