Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #310223

Optometrist, müüja-klienditeenindaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

FORTUNA OPTIKA
võtab oma vikerkaarevärvilisse salongi tööle
OSALISE JA TÄISKOORMUSEGA assistente ning professionaale.

Ootused kandidaadile

* Eesti ja vene ja inglise keele oskus

* Täpsus ja kohusetundlikkus, vastutusvõimelisus

* Väga hea suhtlemisoskus, aktiivsus, iseseisvus ning stressitaluvus

* Kasuks tuleb ka teiste võõrkeelte oskus ja eelnev töökogemus optika valdkonnas.

Ettevõte pakub

* Väljaõpet tööandja kulul

* Motivatsioonipalka

* Paindlikku töögraafikut

* Täiendkoolitusi ning arenemisvõimalust

* Huvitavat ja vastutusrikast tööd

* Sõbralikku ja säravat kollektiivi

Tööpakkumise number
#310223

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
4. juuli 2013
Kuulutus sisestati:
5. juuni 2013

CVKeskus.ee klient

Fortuna Optikas ootavad Sind
sõbralikud ja särtsakad klienditeenindajad,
kelle suurimaks rõõmuks on leida
Sinu nägemisele parim lahendus!
Kontrollime nägemist ja viime läbi huvitavaid ning ainulaadseid
individuaalkonsultatsioone eesti, vene, inglise ja prantsuse keeles,
mis kõik on prillitellijale tasuta!
Kaupa jätkub nii nooretele kui ka eakamatele
ning raame on vikerkaarevärvides üle terve salongi…
Nägemine teeb õnnelikuks!

Sinu Fortuna

Vaata rohkem