Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #448121

ÕPPETÖÖ KOORDINAATOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Arhitektuuriteaduskonna arhitektuuri ja linnaplaneerimise osakonna õppetöö tegevuse planeerimine ja organiseerimine koostöös osakonna juhatajaga sh

  • õppetöö alane kommunikatsioon ja infovahetuse korraldamine;
  • õppetöö dokumentatsiooni sh õppeinfosüsteemi haldamine;
  • õppekoormuste info koondamine ja õppeosakonnale edastamine;
  • võlaõiguslike lepingute koostamine õppetöö läbiviimiseks;
  • välis- ja külalisüliõpilastele õppetöö alase info edastamine koostöös välissuhete- ja õppeosakonnaga;
  • õppetöö alase aruandluse koostamine;
  • muud õppetööd ja osakonna asjaajamist puudutavad ülesanded.

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidus
  • eesti keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas;
  • inglise keele väga hea valdamine kõnes ja kirjas;
  • arvutikasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide ulatuses;
  • koostööoskus;
  • hea suhtlemisoskus;
  • rutiini ja pingetaluvus;
  • korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus.
  • arvutikasutamise oskus ametikohal vajaminevate programmide ulatuses.

Kasuks tuleb:
  • eelnev administratiivtöö kogemus;
  • dokumentide haldamise kogemus;
  • organiseerimistöö kogemus;
  • huvi arhitektuuri vastu.

Ettevõte pakub

  • inspireerivat tööd arenevas keskkonnas;
  • suhtlemist eriala säravaimate esindajatega;
  • võimalust administratiivset tuge pakkudes kaasa lüüa põnevates projektides;
  • nooruslikku töökeskkonda;
  • 35 kalendripäeva puhkust ühes aastas.

Tööpakkumise number
#448121