Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #298063

Õppesõiduinstruktor

CVKeskus.ee klient
Viljandimaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- õpetab tulevasi sõidukijuhte sõidukit juhtima ja ohutult, kaasliiklejaid arvestades, liiklema
- toetab õppija isiksuslikku arengut, leides talle sobiva viisi õppekava läbimiseks ja edutulemuse saavutamiseks;
- jälgib õppijate õpijõudlust ja koolikohustuse täitmist
- vormistab tööst tulenevaid dokumente
- elukestvale õppimisele innustamine.

Ootused kandidaadile

- õppesõiduinstruktori tunnistus B, C, CE ja D kategooria sõidukite õppesõidu läbiviimiseks
- lahenduskeskne mõtlemine, meeskonnatöö- ja enesejuhtimisoskused
- soovitav on töökogemus (kutse)koolis

Ettevõte pakub

- arenemisvõimalusi
- eneseteostust
- koolitust
- võimalust osaleda projektides

Lisainfo

Töötamine VÜKK AutoKoolis juhataja alluvuses, Autokoolis on täna 4 sõiduõpetajat.

Tööpakkumise number
#298063

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või hooajatöö ja ajutine töö (töö on vahetustega)
Brutopalk: 600 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2013
Kuulutus sisestati:
31. jaanuar 2013
Lisainfo palga kohta:
Palga suurus sõltub töö mahust

Kool asub 7 km Viljandist Tartu poole ajaloolises Vana-Võidu mõisas. Kooli 50 õpetajat ja 30 teenistujat on loonud üle 700 päevases õppes ning üle 1000 täiendkoolituses õppijale tingimused 11 erineva eriala omandamiseks. Äsja valmis kaasaegne tehnomaja puidu-, metalli-, auto- ja ehituserialade praktiliseks õppeks. Kaugemaotsa inimestele on majutamiseks kaasaegne õpilaskodu.

Vaata rohkem