Õppegruppide juhataja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796733

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tugitegevuste elluviimine (sh õpilaste nõustamine, koostöö õppegruppi õpetatavate töötajatega tulemuslikuks õppe- ja kasvatustööks)

Töökoht asub Särevere õppekohas

Ootused kandidaadile

  • haridustase: bakalaureus (sotsiaalpedagoogiline, eripedagoogiline või pedagoogiline kõrgharidus)

  • väga hea eesti keele oskus

  • kasuks tuleb võõrkeelte oskus

  • iseseisvus, kohusetundlikkus, abi- ja koostöövalmidus ning täpsus

  • arvutioskus kesktasemel (e-posti kasutamine, interneti kasutamine, kontoritarkvara)

Ettevõte pakub

  • huvitavat ja vastutusrikast tööd

  • professionaalset ja toetavat meeskonda

  • 56 päeva põhipuhkust

  • võimalust osaleda projektitegevustes

Lisainfo

Töökohale kandideerijal palume esitada:

  • CV ja digitaalselt allkirjastatud avaldus koos
motivatsioonikirjaga
  • haridust tõendava dokumendi koopia
  • isikut tõendava dokumendi koopia
  • kandideerija poolt vajalikuks peetavad muud dokumendid

Motivatsioonikirjas palume välja tuua järgneva kolme aasta tööalased eesmärgid

Dokumendid palume esitada digiallkirjastatult

Lisainfo:
Riina Muuga, tugitalituse juhataja, telefon: +3725342 5637

Tööpakkumise number
#796733