Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #321201

ÕPPEDIREKTOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kooli õppe - ja kasvatustöö korraldamine ja arendamine, sh õppekavade arendustöö juhtimine;
õpetamise ja õppimise kvaliteedi ning nõutavate õpitulemuste saavutamise tagamine
kooli õppe- ja kasvatusprotsessi dokumentaalne asjaajamine
kooli õppe -ja kasvatustöö logistika tagamine

Ootused kandidaadile

magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon
vähemalt kolmeaastane pedagoogilise töö kogemus
pedagoogiline ja juhtimiskompetentsus

Ettevõte pakub

arengu -ja koolitusvõimalusi
huvitavat ja vastutusrikast tööd
täiendõpet pedagoogiliste oskuste täiendamisks
pedagoogidele kehtestatud soodustusi töö -ja puhkeajas

Lisainfo

kasuks tuleb
hea suhtlemisoskus, oskus õpetajaid ja õpilasi motiveerida, koostöövalmidus
hea arvuti kasutamise oskus ja
vene keele oskus

Kandideerijal esitada motivatsioonikiri

Tööpakkumise number
#321201

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
11. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
26. september 2013

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem