Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628670

Õpetajat väikeklassi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanneteks on õppetundide läbiviimine väikeklassis, õpi- ja käitumisraskustega õpilaste toetamine, õpilaste erivajadustest tulenevalt õppetöö kohandamine.
Tööle asumise aeg on ASAP.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sinult
- kvalifikatsiooninõuetele vastavat haridust või selle omandamist;
- head suhtlemis- ja eneseväljendusoskust eesti keeles;
- soovi töötada lastega;
- orienteeritust meeskonnatööle ja avatust uuendustele;
- riigikeele oskus õpetaja tööks nõutaval C1 tasemel.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume Sulle:
- tähtajatut töölepingut;
- huvitavat ja mitmekülgset tööd;
- toetavat ja sõbralikku meeskonda;
- sportimisvõimalusi;
- 56 kalendripäeva puhkust;
- erialase täiendamise ja arenemise võimalust;
- võimalust rakendada oma ideid ja ettevõtlikkust kooli arendamisel.

Lisainfo

Avaldus, elulookirjeldus ja haridust tõendavate dokumentide koopiad palume saata aadressile juhtkond[ät]laagna.edu.ee.
Lisainfo tel. 632 2920.

Tööpakkumise number
#628670

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Brutopalk: Alates 1315 €/kuus
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

Tallinna Laagna Gümnaasium on üldinimlikke väärtusi hindav, innovaatiline ja sõbralik õppeasutus, mis võimaldab jõukohast arengut toetavat õppimist põhikoolis ja gümnaasiumis.
Kooli eripäraks on põhikoolis prantsuse keel alates teisest ja majandusõpe alates esimesest klassist.
Gümnaasiumis on õpilastel võimalik õppida tervishoiu või infotehnoloogia õppesuunal.

Vaata rohkem