Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #420049

Õpetajad

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Eneseteostust leiavad järgmised õpetajad:
- loodusteadused
- ajalugu
- vene keel võõrkeelena
- eesti keel võõrkeelena
- inglise keel
- saksa keel
- prantsuse keel

Ootused kandidaadile

Kandideerimiseks esitada:
1. CV
2. Motivatsioonikiri
3. Kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad
4. Kandidaadi soovil teised tema poolt oluliseks peetavad dokumendid

Meie õpetaja on õpilasele toetav mentor, inspireeriv eeskuju ja usaldusväärne partner, lisaks avatud ja abivalmis meeskonnatöötaja. Selleks koolitame, juhendame ja pakume arenguvõimalusi.
Meie koolis õpivad ja on väärtustatud kõik. See tähendab, et õpilastes arendatavad kompetentsid – tarkus, loovus ja ettevõtlikkus - on ka õpetajate arengus võtmetähtsusega.

Tööpakkumise number
#420049

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. mai 2016
Kuulutus sisestati:
25. aprill 2016

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Õpetajad