Värsked tööpakkumised

Õpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211964

Tööpakkumise number

211964

Töö kirjeldus

Vene keele õpetamine rootsi keelt kõnelevatele ärimeestele

Nõudmised kandidaadile

Rootsi keele filoloogi haridusega, kelle emakeeleks on vene keel

Pakume töökohta vanalinnas, konkurentsivõimelist palka ja nooruslikku kollektiivi

Lisainfo

Soovitavalt eelnev õpetamise kogemus

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. detsember 2010
Kuulutus sisestati:
22. november 2010
Brutopalk:
Alates 140 kuni 150 EEK tunnis

Rüütli Rahvakool kasvas välja endise Rootsi Rahvaülikooli Eestis Tallinna osakonnast.

Rüütli Rahvakool tegeleb täiskasvanute õpetamisega, täiendõppe ja kultuurialase tegevusega Tallinnas ja Harjumaal. Oma põhitegevuses keskendume eelkõige keelteõpetusele, eelistades Põhjamaade keeli.

Kool asub Tallinna Rootsi-Mihkli koguduse ruumides Rüütli 9.