Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #320888

Õpetaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui sinus on palju armastust, hoolivust, tähelepanelikkust ja kannatlikkust, siis meie lapsed ootavad sind, et koos sinuga selles maailmas toimetada.
Kui sinus on loomingulisust, muusika -ja kunstisädet, siis meie lapsed ootavad, et sinuga koos lauldes ja liikudes õppida.

Ootused kandidaadile

Ootame oma meeskonda magistrikraadiga õpetajat, kellel on soov töötada erivajadustega lastega ja kellel oleks huvi tutvuda waldorfpedagoogikaga.

Ettevõte pakub

Pakume meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#320888

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Brutopalk: 715 - 860 €/kuus
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
23. september 2013

MTÜ Tallinna Erivajadustega Laste ja Noorte Tugiühing haldab Hilariuse kooli. Õppetöö toimub koolis toimetuleku õppekava järgi. Oma töös lastega toetume waldorfpedagoogikale.

Vaata rohkem

Õpetaja