Tööpakkumise number #815132

Õpetaja abi

TALLINNA PADRIKU LASTEAED
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

* Õpetaja abistamine õppe-kasvatustegevuse läbiviimisel.
* Lastega tegelemine ajal, mil õpetaja viib läbi alagruppide tegevusi
* Laste abistamine riietumisel, söömisel, jalutuskäikudel, õuesolekul jm. tegevuste juures
* Igapäevaste puhastustööde läbiviimine ruumides
* Toidu toomine ja serveerimine

Ootused kandidaadile

Eesti keele oskus.

Kaasaegseid töötingimusi. Enesearendamise võimalusi. Kindlat ja stabiilset tööd. Sõbralikku ja meeldivat kollektiivi.

Lisainfo

Tööle asumine alates 15.08.2022

Tööpakkumise number
#815132

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 p. tagasi
LASTEAIAÕPETAJA ABI LASTEAED RUKKIRÄÄK
3 p. tagasi
LASTEAIAÕPETAJA ABI LASTEAED RUKKIRÄÄK • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
ABIÕPETAJA Lasteaed Väike Päike Viimsis
ABIÕPETAJA Lasteaed Väike Päike Viimsis • Tallinn
Tallinn
ÕPIABI ÕPETAJA Tallinna Kuristiku Gümnaasium
ÕPIABI ÕPETAJA Tallinna Kuristiku Gümnaasium • Tallinn
Tallinn
UUS
päev tagasi
ÕPETAJA ASSISTENT Lasteaed Vurr OÜ
Alates 925 €/kuus
UUS
päev tagasi
ÕPETAJA ASSISTENT Lasteaed Vurr OÜ • Tallinn
Tallinn