Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #327387

Õpetaja-abi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Õpetaja abi ülesandeks on koostöös õpetajaga lapsele soodsa ja turvalise õpi- ja kasvukeskkonna loomine, laste toitlustamine ning rühmaruumi korrashoid.

Ootused kandidaadile

Lapsesõbralikkus, hea suhtlemisoskus ja koostöövalmidus, positiivne ellusuhtumine ja meeskonnatööle orienteeritus.

Kaasaegset töökeskkonda, tööd särasilmsete laste ja sõbralike kolleegide keskel.

Tööpakkumise number
#327387

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Kuni 380 €/kuus
Kuulutus aegub:
6. jaanuar 2014
Kuulutus sisestati:
9. detsember 2013

Tallinna lasteaed Sipsik on kesklinna piirkonnas asuv kuuerühmaline renoveeritud lasteaed, mis avati 2004 aastal. Lasteaed kuulub tervistedendavate lasteaedade võrgustikku. Lasteaia personal on sõbralik ja töökas. Õppe- ja kasvatustöö toimub eesti keeles.

Vaata rohkem

Õpetaja-abi