Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #621456

Оператора производственной линии

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Монтаж изделий согласно инструкциям
- Работа с различным оборудованием, обучение на месте
- Тестирование готовых изделий
- Контроль за качеством и оповещение о проблемах
- Упаковка
- Заполнение накладных листов и другой производственной документации

Nõudmised kandidaadile

- Точность, внимательность и устойчивость к рутине
- Ответственность и готовность помогать
- Умение работать с компьютером на начальном уровне
- Знание русского языка приветствуется

Ettevõte pakub

- Современные условия труда в новом здании
- Работу по графику, включая ночные смены
- Обучение на месте, возможность карьерного роста
- Ежемесячный финансовый бонус, согласно результатам
- Компенсацию SportID и другие льготы мотивационного пакета

Tööpakkumise number
#621456

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2019
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2019

AS Éolane Tallinn on prantsuse päritolu Éolane kontserni suurim tütarettevõte, kelle käive moodustab viiendiku kogu kontserni käibest. Ekspordime ligi 100% toodangust ning toodame eriotstarbelisi sideseadmeid, LED-valgusteid autotööstusele ja industriaalelektroonikaseadmeid. Sügisel 2018 kolisime uude kaasaegsesse ning töötajatele väga mugavasse hoonesse. Äripäeva Topi andmetel oleme Eesti suuruselt kolmas elektroonikatööstus. Meie töökogukonnas toimetavad inimesed erinevatest riikidest ja kultuuritaustaga.

Vaata rohkem