2023-08-23 14:48:55

Оператор на сезонную работу / Operaator hooajaks

Boomerang Distribution OÜ
Alates 850 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Описание работы:

• Переупаковка, маркировка и контроль качества различных предметов одежды, обуви и аксессуаров

• Оформление обработанных товаров в компьютере

Töö kirjeldus:

• Erinevate kaupade (riideesemed, jalanõud, ehted jne) kvaliteedikontroll, ümberpakkimine ja markeerimine

• Tagastatud kaupade vormistamine arvutiprogrammis

Ootused kandidaadile

Ждём в нашу команду:

• Быстрых, точных и аккуратных сотрудников

• Приветствуется предыдущий опыт работы на производстве

Ootame meie tiimi:

• Kiireid, täpseid ja korrektsuseid kolleege

• Kasuks tuleb varasem töökogemus tootmises

Ettevõte pakub

Мы предлагаем:

• Тёплое, хорошо освещённое помещение

• Фрукты на неделе и бесплатный кофе

• График работы по будням с 08:00-16:30

• Развозкy из Таллинна и обратно

• Сезонную работу на период до 3-х месяцев

• Оплату труда начиная от 850 евро/брутто

• Частичную компенсацию стоимости билетов на общественный транспорт для Работников, проживающих за пределами Таллинна

Me pakume:

• Sooja, hästi valgustatud tööruumi

• Nädala sees puuvilju ja tasuta kohvi

• Mugavat töögraafikut E-R 08:00-16:30

• Transport Tallinnast tööle ja tagasi

• Hooajalist tööd perioodiks kuni 3 kuud

• Töötasu alates 850 euro/bruto

• Väljaspool Tallinna elavatele Töötajatele ühistranspordi piletikulu osalise hüvitamise