Värsked tööpakkumised

Оператор и наладчик на станки CNC

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 370218

Tööpakkumise number

370218

Töö kirjeldus

В связи с расширением производства приглашаем в свой коллектив oператоров и наладчиков на токарные и фрезерные станки CNC

Ограничение:
• наладка и эксплуатация станка CNC согласно чертёжу и производственному плану
• эффективный выбор и соблюдение технологий
• обеспечение качества
• изготовление деталей путём механической обработки на CNC станках Haas, Doosan, Spinner, Star

Nõudmised kandidaadile

• опыт работы на CNC токарных и/или фрезерных станках
(операторов при необходимости обучаем на месте)
• техническая жилка
• ответственность, добросовестность

Способствовать:
• специальное образование
• знать программы CAD/CAM

Ettevõte pakub

• достойную зарплату
• интересная работа на новом современном оборудовании
• - дружелюбный и ориентированный на результат коллектив
• разнообразная работа
• премия соответственно продуктивности труда
• транспорт на работу и обратно
• коллектив русскоязычный и эстоноязычный.

Предприятие находиться в Kiili. Из Ласнамяе ходит бесплатная развозка. Работа по сменам

Lisainfo

Ettevõte asub Kiilis. Lasnamäelt käib ka tasuta transfeer. Töö vahetustega.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline või praktika (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. märts 2015
Kuulutus sisestati:
16. veebruar 2015

Radius Machining OÜ pakub alates 2005. aastast keskmiste ja suurseeriate allhanketöid CNC frees ning treipinkidel. Peamised materjalid on erinevad metallid ja plastikud. Meie kliendid asuvad nii Eestis, Skandinaavias kui ka kaugemal.