Operatiivteenindaja Viljandi teenindusjaamadesse
Tööpakkumise number #810629

Circle K Eesti AS
Viljandimaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Iga Sinu tööpäeva teeb eriliseks:
sõbralik klienditeenindus
huvitav ja mitmekesine töö erinevates teenindusjaamades

Ootused kandidaadile

Tule meile, kui:
otsid väikese koormusega tööampse käsunduslepingu alusel
Sinu elukorraldus võimaldab reageerida ootamatule töökutsele
Sulle meeldib klienditeenindus
oled kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtleja

Ettevõte pakub

Sind ootab:
põhjalik väljaõpe
hea palk- päeval 6,90€/tunnis bruto, öösel 8,90€/tunnis bruto
topelttasu riigipühadel

Tööpakkumise number
#810629

Info

Asukoht:
Viljandimaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 6.9 - 8.9 €/tunnis
Kuulutus aegub:
30. september 2022
Kuulutus sisestati:
1. september 2022
Operatiivteenindaja Viljandi teenindusjaamadesse Operatiivteenindaja Viljandi teenindusjaamadesse

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
LETITEENINDAJA VILJANDI MAXIMAS (VAKSALI 11) Maxima Eesti OÜ
LETITEENINDAJA VILJANDI MAXIMAS (VAKSALI 11) Maxima Eesti OÜ • Viljandimaa
Viljandimaa
VIP 4
3 näd. tagasi
VILJANDI KAUPLUSE KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS
4
4 päeva jäänud
VILJANDI KAUPLUSE KLIENDITEENINDAJA Bauhof Group AS • Viljandimaa
Viljandimaa
nädal tagasi
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA VILJANDI TEENINDUSJAAMA Circle K Eesti AS
1125 - 1305 €/kuus
1 päev jäänud
MÜÜJA-KLIENDITEENINDAJA VILJANDI TEENINDUSJAAMA Circle K Eesti AS • Viljandimaa
Viljandimaa
3 p. tagasi
Veebipõhine värbamine KLIENDITEENINDAJA VILJANDI TEENINDUSJAAMA Olerex AS
3 p. tagasi
Veebipõhine värbamine
KLIENDITEENINDAJA VILJANDI TEENINDUSJAAMA Olerex AS • Viljandimaa
Viljandimaa
KLIENDITEENINDAJA Rahva Raamat AS
5 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA Rahva Raamat AS • Viljandimaa
Viljandimaa
Vaatan kõiki