Värsked tööpakkumised

Operatiivteenindaja Rimi kauplustes

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 606664

Tööpakkumise number

606664

Firma nimi peidetud Operatiivteenindaja Rimi kauplustes

Töö kirjeldus

  • positiivsete ostuelamuste loomise klientidele
  • klientide teenindamise kassas, müügisaalis ja/või teenindusletis
  • kaupade väljapaneku müügisaali
  • kaupade müümise ja arveldamise klientidega
  • müügisaali ja laoruumide korrashoiu tagamise

Nõudmised kandidaadile

  • valmisolekut teenindamiseks ja suhtlemiseks
  • paindlikkust ja kiiret reageerimisvõimet
  • head kohanemisvõimet
  • valmisolekut töötada erinevates töölõikudes ja kollektiivides

Ettevõte pakub

  • tööalast väljaõpet ja koolitusi
  • vaheldusrikast ja väljakutseid pakkuvat tööd
  • motiveerivat töötasu
  • ettevõtte omatöötaja tervise- ja spordisoodustusi
  • ettevõttesiseseid arengu- ja karjäärivõimalusi
  • vajadusel osalist transpordikompensatsiooni

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuli 2019
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2019
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus

Rimi Eesti Food AS on üks Eesti juhtivaid jaekaubandusettevõtteid. Meie kaupluste perre kuuluvad Rimi hüper- ja supermarketid ja Mini Rimid. Lisaks on Rimi Eesti Foodil keskköök. Üle kogu Eesti on meil 89 kauplust. Oleme tööandjaks enam kui 2700 inimesele.
Hoolime oma töötajatest ning pakume neile muuhulgas tööalast väljaõpet, soovi korral arengu ja karjäärivõimalusi, omatöötaja soodustusi Rimi ja Säästumarketi kauplustes ostude sooritamisel ning tervise- ja spordisoodustusi.