Operatiivteenindaja Lääne-Eesti teenindusjaamadesse
Tööpakkumise number #812928

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Iga Sinu tööpäeva teeb eriliseks:
sõbralik klienditeenindus
huvitav ja mitmekesine töö erinevates teenindusjaamades

Ootused kandidaadile

Tule meile, kui:
otsid väikese koormusega tööampse käsunduslepingu alusel
Sinu elukorraldus võimaldab reageerida ootamatule töökutsele
Sulle meeldib klienditeenindus
oled kohusetundlik, sõbralik ja hea suhtleja

Ettevõte pakub

Sind ootab:
põhjalik väljaõpe
hea palk- päeval 6,90€/tunnis bruto, öösel 8,90€/tunnis bruto
topelttasu riigipühadel

Tööpakkumise number
#812928

Info

Asukoht:
Haapsalu
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk : 6.9 - 8.9 €/tunnis
Kuulutus aegub:
12. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
12. september 2022
Operatiivteenindaja Lääne-Eesti teenindusjaamadesse Operatiivteenindaja Lääne-Eesti teenindusjaamadesse

Circle K Eesti AS

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
PAGAR HAAPSALU KAUBAMAJA PAGARISSE Coop Eesti Keskühistu
PAGAR HAAPSALU KAUBAMAJA PAGARISSE Coop Eesti Keskühistu • Haapsalu
Haapsalu
2 näd. tagasi
HAAPSALU VANEMKLIENDITEENINDAJA - KINGI IGALE EESTLASELE 10 000 SAMMU PÄEVAS Rademar OÜ
2 päeva jäänud
HAAPSALU VANEMKLIENDITEENINDAJA - KINGI IGALE EESTLASELE 10 000 SAMMU PÄEVAS Rademar OÜ • Haapsalu
Haapsalu
TEENINDAJA RANNAROOTSI SELVERIS Selver
TEENINDAJA RANNAROOTSI SELVERIS Selver • Haapsalu
Haapsalu
3 näd. tagasi
KLIENDITEENINDAJA HAAPSALU HUMANAS Humana Sorteerimiskeskus OÜ
Alates 873 €/kuus
5 päeva jäänud
KLIENDITEENINDAJA HAAPSALU HUMANAS Humana Sorteerimiskeskus OÜ • Haapsalu
Haapsalu
6 p. tagasi
KONSULTANT (HAAPSALU EHITUSE ABC) Optimera Estonia AS - Ehituse ABC
6 p. tagasi
KONSULTANT (HAAPSALU EHITUSE ABC) Optimera Estonia AS - Ehituse ABC • Haapsalu
Haapsalu
Vaatan kõiki