Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #671668

OPERATIIV- JA VÄLJAÕPPE OHVITSER

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: ametnik

Kuulutus sisestati: 12. oktoober 2020
Kuulutus aegub:11. november 2020

Töö kirjeldus

  • Väljaõppe planeerimine ja korraldamine

  • Õppuste ja õppekogunemiste läbiviimine

  • Lahingvalmiduse planeerimine ja ettevalmistamine

Ootused kandidaadile

    • Eesti kodakondsust
    • Eesti keele oskust kõrgtasemel, inglise keele oskust vähemalt kesktasemel
    • Läbitud ajateenistust (v.a isikud kes on vanemad kui 27 eluaastat või naissoost)
    • Minimaalselt leitnandi auastet
    • Tegevväelase tervise- ja füüsilise ettevalmistuse nõuetele vastavust
    • Valmisolek taustakontrolliks vastavalt Kaitseväe korralduse seaduse 413 - 4110

    KANDIDEERIMISEL ANNAVAD EELISE

    • Õppekogunemiste läbiviimise kogemus
    • Riigisaladuse loa (tasemel salajane) olemasolu
    • NATO välisteabele juurdepääsusertifikaadi olemasolu

Ettevõte pakub

Põhipuhkust 35 päeva aastas
 Stabiilset ja kindlat sissetulekut
 Suurepäraseid sportimisvõimalusi
 Usaldusväärset ja kindlat töösuhet
 Rahvusvahelist töökeskonda
Tasuta transporti suunal Tallinn-Ämari-Tallinn

 TEENISTUSTASU
1150-1250 eurot (bruto)

Lisainfo

Tööaeg
Täistööaeg E-N 8.15-17.00 ja R 8.15-15.45

Põhipalk

Andrus Kahr 717 0800

Tööpakkumise number
#671668

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2020

Eesti õhuvägi kontrollib riigi õhuruumi ning tagab koostöös liitlastega õhukaitse. Ämaris asuva õhuseiredivisjoni põhiülesanneteks on Eesti Vabariigi õhuruumi puutumatuse järelevalve, Eesti õhuruumis ja selle lähiümbruses lendavate objektide avastamine ja identifitseerimine ning osalemine NATO õhukaitsesüsteemis.

Vaata rohkem